Mladá vína ročníku 2017 v nabídce

       

S radostí Vám představujeme první tři mladá vína ročníku 2017. Prvním z nich je Sylvánské zelené, které bylo díky své vysoké oblíbenosti vyprodáno již na konci minulého roku. Proto jsme se rozhodli část sylvánu nalahvovat již nyní. Sylvánské ročníku 2017 zcela naplňuje alsaské rčení, že sylván nemusíte pít k žádnému jídlu, sylván se pije jen tak, pro radost z dobrého vína.

Dalším mladým vínem je Müller Thurgau, který Vás přesvědčí o tom, že doba špatných a nevýrazných "Müllerů" skončila zároveň s budováním socialismu. Jedná se o jednoduché víno, příjemné a snadné na celovečerní pití.

Rovněž se můžete těšit na náš výjimečně aromatický Muškát Moravský, který Vás překvapí příjemnou kyselinkou. Díky upravené technologii zpracování hroznů mají letos naše vína velmi elegantní a svěží zelenkavou barvu, a proto jsme se rozhodli müller a muškát nalahvovat do bílých láhví.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím